covid 1 4 biuletyn1  20latwsparcie

Ciechanowska Uczelnia - miejsce przyjazne do studiowania!

Ciechanowska Uczelnia to miejsce przyjazne do studiowania! Doświadczona, wspierająca studentów kadra dydaktyczna, nowoczesne, dobrze wyposażone pracownie, laboratoria, sale dydaktyczne, Dom Studenta, możliwość korzystania z hali sportowej, basenu, siłowni, Klubu Studenta - to wszystko zachęca do studiowania.
Państwa Uczelnia Zawodowa w Ciechanowie to jedyna w naszym regionie uczelnia publiczna oferująca bezpłatne studia stacjonarne. Oferta uczelni obejmuje dwanaście kierunków kształcenia, w tym również studia magisterskie i podyplomowe.
PUZ wspiera ambitnych, młodych ludzi, którym nie brakuje zapału i ciekawości. Studentów osiągających sukcesy naukowe, artystyczne i sportowe Rektor nagradza wysokimi stypendiami. Uczelnia posiada bardzo dobrze rozwinięty system pomocy materialnej pozwalający studiować studentom którzy założyli własne rodziny, studentom z niepełnosprawnościami, jak również studentom znajdującym się w trudnej sytuacji finansowej.
Wszystkim studentom w nowym roku akademickim życzymy zadowolenia z wybranego kierunku studiów i satysfakcji ze zdobywania wiedzy.

Rekrutacji na półmetku – Państwowa Uczelnia Zawodowa im. Ignacego Mościckiego w Ciechanowie.

DSC 0408Dobiegł końca pierwszy etap rekrutacji na studia w Państwowej Uczelni Zawodowej im. Ignacego Mościckiego w Ciechanowie. Pierwszy etap rozpoczął się 9 czerwca a zakończył 28 lipca 2021 roku. Ilość kandydatów przyjętych na studia w pierwszym etapie rekrutacji kształtuje się  na poziomie lat ubiegłych.
         Drugi  etap rekrutacji  rozpoczął się 3 sierpnia i potrwa do 24 września. Maturzyści którzy w sierpniu poprawią maturę mają również szanse na studiowanie w ciechanowskiej Uczelni.

Państwa Uczelnia Zawodowa w Ciechanowie to jedyna w naszym regionie  uczelnia publiczna, oferującej bezpłatne studia stacjonarne. Uczelnia prowadzi studia techniczne, ekonomiczne, medyczne oraz społeczno-humanistyczne. Oferta uczelni obejmuje dwanaście  kierunków kształcenia w tym również studia magisterskie.
         Uczelnia posiada bardzo dobrze rozwinięty system stypendialny, pozwalający studiować studentom którzy założyli własne rodziny, studentom z niepełnosprawnościami,   jak również  studentom  znajdującym  się w trudnej  sytuacji finansowej.
W roku akademickim 2020/2021 stypendium socjalne wynosiło prawie 1000  zł, a stypendium rektora dla najlepszych studentów 800 zł.
Rekrutacja na wszystkie kierunki studiów PUZ w Ciechanowie trwa. Nadal czekamy na chętnych. Szczegółowe informacje o rekrutacji a także informacje z życia Uczelni można znaleźć na stronie www.puzim.edu.pl
Uwaga! przypominamy kandydatom którzy zarejestrowali się przez Internet w systemie IRK o konieczności złożenie kompletu wymaganych dokumentów w Biurze Rekrutacji Państwowej Uczelni Zawodowej im. Ignacego Mościckiego w Ciechanowie, ul. Gabriela Narutowicza 9, 06-400 Ciechanów.