• puz1
  • puz3
  • puz4

covid 2tygodnik 2

SPOTKANIE KONSULTACYJNE Z OTOCZENIEM SPOŁECZNO - GOSPODARCZYM 03.02.2021r.

W związku z trwającymi pracami nad nowym projektem Państwowej Uczelni Zawodowej im. Ignacego Mościckiego w Ciechanowie- budowa i wyposażenie „Centrum Innowacji i Transferu Technologii PUZ w Ciechanowie” serdecznie zapraszamy na spotkanie konsultacyjne w dniu 03.02.2021 r. godz. 14.00, które odbędzie się w formule ON-LINE.

people 3245739 1280

Mając na uwadze funkcje, jakie ma spełniać zaprojektowany Budynek zależy nam przede wszystkim na wysłuchaniu Państwa uwag i spostrzeżeń w tym zakresie. Aktywny udział otoczenia społeczno- gospodarczego w konsultacjach pozwoli na opracowanie dokumentu, który trafnie wytyczy dalsze kierunki działań dla rozwoju Uczelni na kolejne lata a jednocześnie będzie kierunkowskazem potrzeb i oczekiwań, jakie są w środowisku zewnętrznym.

Podstawowe założenia, funkcje i cele dotyczące obiektu to:

1. Wzbogacenie/rozbudowa bazy dydaktycznej/laboratoryjnej i oferty dla studentów PUZ w Ciechanowie z naciskiem na innowacyjność i współpracę z otoczeniem społeczno-gospodarczym;
  2. Rozwijanie współpracy uczelni (społeczności akademickiej, studentów, wykładowców, itp.) z otoczeniem biznesowym;
  3. Działania w zakresie wdrażania innowacyjności takie jak:
    • współpraca przy projektowaniu i transferze innowacyjnych technologii,
    • prowadzenie prac badawczo- rozwojowych oraz innych prac zleconych,
    • testowanie nowych produktów wdrażanych na rynek,
    • przepływ wiedzy pomiędzy uczelnią a otoczeniem biznesowym,
  4. Inkubacja firm (start-upów) zakładanych przez studentów / angażujących studentów przy współpracy
    z uczelnią, itp.;
  5. Rozwijanie działalności kół naukowych z innymi ośrodkami w Polsce (koła naukowe innych uczelni, instytucje badawczo-rozwojowe itp.) i otoczeniem biznesowym;
  6. Promocja kierunków technicznych, społecznych, humanistycznych, uczelni, miasta, regionu;

W związku z aktualną sytuacją epidemiologiczną spotkanie będzie zorganizowane w formule bezpośredniego spotkania z zachowaniem wszelkich procedur bezpieczeństwa oraz z możliwością uczestnictwa on-line. Prosimy o potwierdzenie uczestnictwa wraz z formą, jaka jest dla Państwa wygodniejsza do dnia 29.01.2020 roku –(osoba zgłoszona do udziału w spotkaniu po wypełnieniu formularza otrzyma na wskazany adres e-mail do kontaktu wstępną koncepcję planowanego projektu, która nakreśli pierwsze propozycje inwestycji, jaką poddamy pod dyskusję z Państwem.)

Dział Rozwoju mgr Iwona Szwejkowska e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. tel. 661 111 114.