UMOWA WSPÓŁPRACY Z 5 MAZOWIECKĄ BRYGADĄ OBRONY TERYTORIALNEJ W CIECHANOWIE PODPISANA….

4W dniu 09.09.2020 roku Państwowa Uczelnia Zawodowa im. Ignacego Mościckiego reprezentowana przez Rektora dr inż. Grzegorza Koca podpisała porozumienie o współpracy z 5 Mazowiecką Brygadą Obrony Terytorialnej reprezentowaną przez Dowódcę Brygady płk Mieczysława GURGIELEWICZA . Mając na uwadze praktyczny charakter studiów jakie są prowadzone przez Uczelnię stale rozszerzamy zakres działań realizowanych wspólnie z otoczeniem społeczno-gospodarczym. Porozumienie z 5MBOT to kolejna szansa na poznanie nowych możliwości poszukiwania swojej dalszej drogi zawodowej lub rozwoju zainteresowań oraz szansa na doskonalenie umiejętności praktycznych na kierunku Bezpieczeństwo wewnętrzne.